כביסה היא מטלה ביתית שלא נגמרת – היא תהליך שנמשך כמה שלבים, שרוב האנשים לא אוהבים לבצע בעצמם. אבל גם בהתייחס לכל שלבי הכביסה, אפשר לומר כי שלב הגיהוץ הוא השלב הממושך, התובעני והארוך ביותר מבין כולם.

אז אם גם אתם מעדיפים לעשות עם הזמן שלכם דברים יותר מתגמלים ומהנים – כדאי שתדעו שיש שירותי גיהוץ בגדים, שעושים בשבילכם את העבודה.

גיהוץ בגדים – אמנות נכחדת

עד לפני כמה עשרות שנים, בכל בית היה צורך בגיהוץ בגדים והיו גם מי שהגדילו לעשות, גיהצו מצעים, מפות ואפילו מגבות.

היום כבר כמעט אי אפשר למצוא עקרות בית, שעוסקות כל היום במטלות כמו גיהוץ וכביסה – כולם יוצאים לעבוד ולאף אחד לא נשאר זמן לגיהוץ.

בנוסף, כיום במרבית הבתים אין חובה להשתמש במגהץ, בזכות בדים רכים, גמישים ונוחים, אותם לובשים רוב האנשים בישראל – גם לעבודה.

לכן, אנשים שצריכים בגדים מגוהצים לעבודה במשרד, לתפקיד פורמלי, לאירוע ייצוגי, או לכל צורך אחר, פונים לקבל שירותי כביסה או ניקוי יבש, מקצועיים במכבסה מקצועית הכוללים לעיתים קרובות גם שירותי גיהוץ בגדים מקצועיים, באותה מכבסה בדיוק.

גיהוץ בגדים
גיהוץ בגדים שמשאיר לכם הרבה זמן פנוי

יתרונות גיהוץ בגדים מקצועי

מלבד חיסכון עצום בזמן וטרחה, גיהוץ בגדים מקצועי מאפשר לכם ליהנות מיתרונות נוספים:

  • גיהוץ בגדים מקצועי מאפשר לכם לקבל בגדים במראה מרשים וייצוגי יותר
  • גיהוץ מקצועי נעשה תוך התייחסות להוראות היצרן של הבגד, כדי לוודא שהבגד לא יפגע בתהליך
  • גיהוץ בגדים מקצועי מבטיח לבגדים שלכם את מלוא תשומת הלב המקצועית בתהליך הגיהוץ, כדי לשמור עליהם מפני נזק בלתי הפיך.
  • מכבסה מקצועית עם שירותי גיהוץ מחזיקה בציוד גיהוץ מקצועי ואיכותי כדי להעניק לבגד שלכם את הטיפול המדויק והטוב ביותר.

טיפים לגיהוץ בגדים

  1. בגדי כותנה יש לגהץ בשיטה מיוחדת, כדי להבטיח גיהוץ איכותי ללא נזק לבגד. לשם כך יש לתלות את הבגד על קולב ולגהץ אותו כאשר הוא עדיין לח מעט.
  2. בגדים עם הדפסים צריך לכבס כשהם הפוכים ומומלץ אף להניח בד על אזור ההדפסה כדי לספק הגנה נוספת ולמנוע נזק להדפס.
  3. בגדי צמר יש לגהץ בחום נמוך בינוני ואילו בגדים מחומרים סינטטיים – יש לגהץ בחום נמוך בלבד.

בנוסף, חשוב להבין כי לעיתים קרובות, ההנחיות הכתובות על תווית הבגד נכתבות כדי לעמוד בדרישות הייבוא לישראל ולכן, לעיתים קרובות הן לא מדויקות ועלולות אף להביא לפגיעה בבד. לכן, במכבסה מקצועית מסתמכים גם על הידע המקצועי והניסיון של העובדים, כדי להבטיח הבגד שלכם מקבל את הטיפול המתאים לו ביותר.

לסיכום, גיהוץ בגדים הוא לפעמים מטלה חיונית, אבל אתם לא חייבים לקחת אותה על עצמכם. יש מי שיכול לעשות בשבילכם את העבודה בדרך מקצועית, ממוקדת ואיכותית, לפנות לכם את הזמן, לשמור על הבגדים שלכם ולוודא שתראו תמיד מעולה! דברו איתנו למידע נוסף!

השארת תגובה