למה חשוב לשים לב אחרי הוצאת נעליים מתיקון?

הזמן לבצע תיקון נעליים יכול להגיע כאשר הנעליים שלכם בלויות בגלל שימוש רב, בגלל פגיעה נקודתית בטעות ואפילו בגלל קניית נעל עם פגם שצריך לתקן. כך או כך, בימינו אנשים מתקנים רק נעליים אהובות, שרוצים לשמר אותן לזמן רב.

צוות מיסטר קוויק מציע בין היתר גם שירותי תיקון נעליים אצל סנדלרים מקצועיים בעלי ידע וניסיון, שיכולים להחזיר לכם נעליים אהובות לשימוש ולמראה המרשים שלהן.

קבלו מאיתנו כמה טיפים, שיעזרו לכם לשמור על נעליים אחרי תיקון ובכלל.

לשמור על הנעליים בתוך קופסת הנעליים המקורית

אחת הדרכים המומלצות לשמור על נעליים אחרי תיקן ובכלל, היא לאחסן אותן בתוך קופסת הנעליים המקורית שבתוכה קניתם אותן. רצוי גם לשמור את שקיות הג'ל הכדורי שיש בתוך הקופסאות המקוריות. במצב כזה אתם שומרים על הנעליים מפני לכלוך ואבק, מניחים אותן בתוך קופסת אחסון איכותית, מתאימה להן בגודל וכך מאריכים את חיי הנעל לטווח ארוך יותר. 

למה חשוב לשים לב אחרי הוצאת נעליים מתיקון

להשתמש במשחת נעליים

משחת נעליים מחדשת את צבע הנעל ומעניקה לנעליים מראה יפה ונקי, אבל היא גם מכילה חומר סיכה המגן על הנעליים מפני שחיקה, שריטות וכתמים. לכן, בעיקר אם מדובר על נעלי עור או חומרים דמויי עור, חשוב להגן על הנעליים בעזרת משחת נעליים איכותית בצבע תואם.

תחזוקה וניקוי תקופתי של הנעליים

גם אחרי תיקון נעליים, חשוב להמשיך לשמור על המצב התקין של הנעל באמצעות ניקוי תקופתי עם מגבונים לחים מדי כמה ימים בעיקר כדי להסיר אבק מעל הנעליים.

את סוליות הנעליים מומלץ לנקות מדי פעם בעזרת מטלית לחה – במקרה של לכלוך קל, או מברשת קשה ומעט מים – במקרה של לכלוך קשה (כמו בוץ יבש).

בנוסף, רצוי לבשם את ארון הנעליים או את קופסאות האחסון של הנעליים שלכם מדי פעם באמצעות מבשם נעליים ייעודי, שעוזר לשמור על ריח נעים בתוך הנעליים ובסביבת הנעליים.

לבסוף, מומלץ לדחוף חתיכות עיתון מקומט לתוך נעליים שאינן נמצאות בשימוש יומיומי – למשל נעלי חורף לקראת הקיץ, כדי לשמור על הצורה של הנעל, שלא תמעך בזמן האחסון לחורף.

בחירת מקום אחסון מתאים

שמירה על הנעליים במקום אחסון מתאים עוזרת לשמור על הנעל במצב תקין לאורך זמן. לכן חשוב לאחסן אותה במקום סגור ומוצל, הרחק מנזקי השמש. בנוסף, חשוב שיהיה לנעליים מספיק מקום כדי שלא ימעכו או יתעוותו בגלל הצפיפות. רצוי לשמור על מקום אחסון מאוורר ונקי כדי לספק לנעליים סביבה אופטימלית ונקיה וגם כדי שהסביבה עצמה תהיה נעימה, ללא ריחות לוואי.

לסיכום, שמירה על נעליים תקינות מצריכה מעט מאוד עבודה, אבל אם הנעליים שלכם כבר הגיעו למצב שהן צריכות טיפול קצת יותר מקצועי – אתם יודעים לאן לפנות! הצוות המקצועי של מיסטר קוויק כאן לשירותכם. אתם רק צריכים ליצור קשר ואנחנו נשמח לחדש לכם את הנעליים.

השארת תגובה