אל מי כדאי לפנות לצורך תיקון תיקים ומזוודות?

בימים עברו, כאשר היה צריך תיקון תיקים ומזוודות, היו פונים לסנדלר השכונתי (אם מדובר על תיק עור קשיח ונוקשה) או לחייט (אם היה זה תיק בד) שני בעלי המקצוע הללו החזיקו ציוד מתאים, כלי עבודה וגם הרבה ידע וניסיון רלוונטי לביצוע עבודה מושלמת.

היום בעלי מקצוע אלה כבר כמעט נכחדו מן העולם, אבל איזה מזל שאצלנו בחנויות של מיסטר קוויק אפשר עדיין למצוא שירותי סנדלרות וחייטות מקצועיים, שנותנים מענה לכל צורך של תיקון תיקים ומזוודות – ועוד הרבה יותר. אז איך עושים את זה?

תיקון תיקים ומזוודות אצל סנדלר? מה הקשר?

תיקים ומזוודות עשויים עור נחשבים למוצרי עור לכל דבר. לכן לצורך תיקון שלהם יש לאתר בעל מקצוע מתמחה בשירותי תיקון מוצרי עור. בעל מקצוע כזה מחזיק ברשותו ציוד מתאים לחיתוך ותפירה של מוצרי עור – גם מוצרי עור עבה ונוקשה.

לכן פעמים רבות דווקא הסנדלר השכונתי היה הכתובת לצורך תיקון תיקים יוקרתיים ומזוודות מעור.

כיום למרבה המזל לא צריך לחפש רחוק – החנויות של מיסטר קוויק מציעות את כל השירותים הכי מקצועיים ממש ליד הבית.

אל מי כדאי לפנות לצורך תיקון תיקים ומזוודות?

תיקון תיקים ומזוודות אצל חייט

חייט הוא בעל המקצוע המומחה ביותר לתיקון ותפירה של מוצרי בד שונים. גם תיקי בד דורשים מומחיות של חייט, כלי עבודה של חייט מקצועי וכמובן את הידע והניסיון של בעל מקצוע איכותי ומנוסה, שיודע בדיוק מה צריך לעשות ומהי הדרך הנכונה לעשות את זה. 

צוות התופרות והחייטים של מיסטר קוויק מתמחה בתיקוני בגדים, אבל גם בתיקון של מזוודות ותיקי בד, פשוט כי זה המקצוע שלנו!

מה עושים לפני תיקון תיקים ומזוודות?

לעיתים קרובות פונים אלינו לצורך תיקון תיקים ומזוודות לאחר שאלה ניזוקו במהלך טיסה. חשוב לדעת כי המובילים הם גם אחראים לפי החוק לכל נזק שנגרם לכבודה שלכם בזמן הטיסה.

לכן, אם נגרם לתיקים ולמזוודות שלכם נזק בזמן הטיסה בגלל הובלה לא תקינה, יש כמה דברים שכדאי לעשות כדי לוודא שתוכלו לקבל פיצוי מחברת התעופה על הנזק:

  • עם גילוי הנזק חובה עליכם להתלונן בפני אחראי רלוונטי ולהראות לו את הנזק .
  • את התלונה חייבים לרשום על גבי דוח מסודר או על גבי מסמך ההובלה וכן לוודא כי המסמך נשלח מיידית לגורם הרלוונטי – זכרו לקחת לכם עותק ואת הפרטים של מי שדיבר איתכם.
  • מומלץ למלא דוח נזק כבר בשדה התעופה בדלפק המיועד לצורך כך. בדוח יש לפרט את סוג הנזק שנגרם.
  • מומלץ גם לצלם את הנזק ולבדוק אם וכיצד ניתן לצרף את הצילום לדיווח. בדקו אם ההליך מאפשר לכם לתקן את התיק בינתיים במקום מקצועי ולהגיש קבלה לחברת התעופה האחראית.

לסיכום, לצורך תיקון תיקים ומזוודות, מכל סיבה שלא תהיה – אנחנו כאן בשבילכם, עם הצוות והציוד הכי מקצועי שיש! צרו קשר למידע נוסף.

השארת תגובה