מעיל עור הוא אחד מפריטי הלבוש שתמיד היו וכנראה גם תמיד יישארו באופנה. הוא תמיד נראה טוב על גברים ועל נשים, יש לו שיק מטורף והוא מתאים כמעט לכל לוק שתבחרו. אז מה עושים אם יש לכם מעיל עור משופשף, שאתם ממש אוהבים אבל כבר אי אפשר ללבוש אותו כי הוא נראה כל כך ישן? החדשות הטובות – יש מה לעשות!

צביעת מעיל עור למראה מחודש

צביעת מעיל עור

צוות מיסטר קוויק מתמחה בין היתר בחידוש מעילי עור, תיקון מוצרי עור שונים וניקוי כתמים מעל מוצרי עור. הצוות המקצועי שלנו מנוסה ובעל ידע מתאים כדי לבצע צביעת מעיל עור באופן אופטימלי, אך גם יש ברשותו את כל החומרים והציוד הנחוצים, כדי לבצע צביעת מעיל עור בצורה נכונה, בטוחה ואיכותית.

יחד עם זאת, אם תפעלו לפי השלבים הבאים, תוכלו לנסות לבצע צביעת מעילי עור בעצמכם:

שלב ראשון – ניקוי מעיל עור

מוצרי עור עלולים להיפגע ולהיסדק בגלל חשיפה למים ולכן, אסור לכבס אותם. לכן, כאשר רוצים לנקות מעיל עור, יש לנגב אותו בעדינות באמצעות מטלית עדינה ולחה להסרת שכבת האבק והלכלוך. לאחר הניקוי העדין, יש לתלות את המעיל על קולב לייבוש של כרבע שעה. אם המעיל ממש מכוסה בכתמים קשים וישנים, כדאי להשתמש בסבון מיוחד למוצרי עור, פי הוראות היצרן.

שלב שני – חידוש מעיל עור ישן

מוצרי עור, בכלל זה גם מעילי עור ישנים, נשחקים ומשתפשפים עם הזמן. מופיעים עליהם סדקים והם מתחילים להיראות ישנים ומוזנחים. ניתן למנוע תהליך זה על ידי שימוש קבוע במרככי עור ומוצרים נוספים להגנה על מעילי עור.

אם המעיל כבר ישן וסדוק, יש להשתמש בתכשירי צביעה מיוחדים למוצרי עור, כמו משחת נעליים המכילה סיליקון למשל, במקומות בהם יש צבע דהוי וסדקים על גבי העור.

שלב שלישי – צביעת מעיל עור

חומר איכותי לצביעת מעילי עור צובע את המעיל בצורה איכותית וגם ממלא את הסדקים ומעלים אותם מהעין, אבל חשוב לבחור את הגוון המדויק של המעיל המקורי, אם כי לפעמים יש לערבב מספר צבעים כדי להגיע לגוון המדויק.

יש ליישם על המעיל שכבת צבע דקה מאוד ולהניח לה להתייבש. לאחר מכן יש לעבור על המעיל שוב עם מטלית יבשה כדי להחליק את עודפי הצבע. לסיום, מומלץ ליישם על המעיל חומר הברקה לעור, שנותן למעיל מראה של מעיל מחודש.

לסיכום, שחזור מעיל עור, או צביעת מעיל עור, הם תהליכים המאפשרים לכם לחדש מעילי עור ישנים ואהובים, מעילים יקרים ויוקרתיים, שאתם פשוט עדיין לא מוכנים להיפרד מהם. יחד עם זאת, כדי להגיע לתוצאה אופטימלית, רצוי להיעזר בבעלי מקצוע, שיש להם גישה לחומרים מקצועיים וציוד מקצועי. כדי לתת למעיל שלכם חיים חדשים ללא מאמץ – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

השארת תגובה