תיקון נעלים בתל אביב

סנדלרות הוא מקצוע הולך ונעלם בישראל עם השתלטות תרבות השפע, כמו גם ברחבי העולם המערבי. אבל עדיין יש מי שלא רוצים לזרוק לפח את הנעליים הישנות שלהם, אלא מעדיפים לתקן אותן אצל סנדלר שמציע תיקון נעליים בתל אביב.

בדיוק בשביל אנשים כאלה – אנחנו כאן במיסטר קוויק מעמידים לרשותכם את נבחרת החלומות של בעלי מקצוע מדהימים, ביניהם סנדלרים, חייטים ותופרות, שמצילים את הבגדים והנעליים שלכם ומחזירים אותם לחיים. אבל כדי שהנעליים האהובות עליכם יזכו לאריכות חיים בלי שתצטרכו לחפש אחר תיקון נעליים בתל אביב, אנחנו מגישים לכם כמה טיפים לשמירה על הנעליים. 

למדוד את הרגל לפני שקונים נעל חדשה

גם אם אתם כבר לא ילדים, כף הרגל שלכם ממשיכה להשתנות ולכן גם הגודל שלה עשוי להשתנות משנה לשנה. לכן מומלץ למדוד את כף הרגל עם סרגל אחת לשנה, כדי שתדעו מה המידה המתאימה לכם ביותר לפני שאתם קונים נעליים חדשות. כך הנעליים שתנעלו לא יתבלו כל כך מהר וגם יהיה לכם הרבה יותר נוח.

להשתמש במדרסים

שימוש במדרסים משתלם עבור כל אדם שנועל נעליים, גם אם אין לו בעיות ברגליים משתי סיבות:

  • מדרסים שומרים על כף הרגל ומספקים חווית שימוש הרבה יותר נוחה ובריאה.
  • מדרסים משמשים חוצץ בין כף הרגל לבין הנעל, מונעים חיכוכים ומגנים על חלקה הפנימי של הסוליה מפני היווצרות חורים.

לא להתפשר על נעל שלא מתאימה לכם

כשאתם רואים בחנות נעל שמאוד מוצאת חן בעיניכם, אתם יכולים להתפתות ולקנות אותה, גם אם אין בחנות את המידה המתאימה לכם. אבל שימוש בנעל לא מתאימה יכול לפגוע בכף הרגל שלכם, לגרום לכאבי גב וכמובן – לגרום לנעל להתבלות הרבה יותר מהר.

לבחור נעלי ספורט בהתאם לסוג הפעילות

קיימים כיום סוגים רבים של נעלי ספורט. אם כבר החלטתם להשקיע ולקנות נעל ספורט איכותית, חשוב לבחור נעל מתאימה בדיוק לסוג הפעילות הספורטיבית הרלוונטית, כדי להפיק את המקסימום מהנעל וגם כדי לשמור על הנעל לטווח ארוך.

לא להשתמש רק בזוג אחד

אפשר להבין אם יש לכם זוג נעליים אחד שאתם אוהבים יותר מהשאר. אבל אם תשתמשו רק בו, הוא יתבלה במהירות. לכן מומלץ לגוון ולהשתמש כל פעם בזוג נעליים אחר.

לתקן נעליים בלויות

יש לכם נעליים בלויות שאתם אוהבים וקשה לכם להיפרד מהן? גם את זה אפשר להבין. אבל נעילת נעליים בלויות מזיקה לרגל שלכם וגם מביאה את הנעל לקצה היכולת שלה. לכן, אם יש לכם נעל בלויה שאתם אוהבים – בואו איתה אלינו, לחנות מיסטר קוויק הקרובה לביתכם.

אנחנו נשמח לתקן אותה עבורכם ולהחזיר אותה למצב שמיש וייצוגי, שיעשה לכם נעים להשתמש בה.

לסיכום, צוות הסנדלרים של מיסטר קוויק עומד לרשותכם בכל סוג של תיקון נעליים בתל אביב שאתם צריכים. צרו קשר למידע נוסף!

השארת תגובה