תיק עור הוא אחד הפריטים האקסקלוסיביים והמרשימים שמדרגים את המראה הכללי ומעניקים לבעליו אלגנטיות מיוחדת. אבל לאחר כמה שנים של שימוש, גם תיק עור יוקרתי עלול להתחיל להיראות בלוי ומיושן – הוא משתפשף, הצבע מתקלף והעור השחוק צובר אבק.

התוצאה – תיק עור אפרורי וחסר חן. אבל החדשות הטובות הן, שאפשר לבצע חידוש על ידי צביעת תיק עור, שתחזיר לתיק שלכם את המראה היפה והמרשים שלו. אז איך עושים את זה?

צביעת תיק עור בשלבים

צביעת תיק עור היא תהליך שיש לבצע בכמה שלבים, כדי לקבל תוצאה איכותית ומרשימה:

שלב ראשון – בחירת הצבע המתאים

לפני צביעת תיק עור יש לבחור את הגוון המדויק שאתם רוצים עבור התיק שלכם. לשם כך, לפעמים לא מספיק לקנות צבע מוכן בחנות, אלא יש לבצע ערבוב של גוונים שונים כדי להגיע לגוון הרצוי.  כדי לבצע שילוב מדויק של גוונים יש צורך בניסיון וידע, אבל אם זה לא קריטי לכם – תוכלו לקנות צבע מוכן, דומה לגוון המקורי של התיק.

שנית, יש לבחור סוג מסוים של צבע לעור, על בסיס סיליקון, שנספג היטב בעור, מעניק לו מראה מחודש ולא יורד אפילו במים. בנוסף, סוגים שונים של צבעים יכולים לשנות את מרקם העור באופן חסר תקנה. לכן מומלץ לבדוק את השפעת הצבע על קטע קטן ונסתר של התיק, לפני שצובעים את כל התיק.

צביעת תיק עור

שלב שני – ניקוי יסודי 

יש לנקות היטב את התיק בעזרת מטלית לחה כדי להסיר את האבק ואת פירורי הצבע המתקלף. לאחר מכן יש לכסות היטב את כל החלקים שאתם לא רוצים לצבוע – אבזמים, רוכסן, סוגרים וכן הלאה.

לבסוף נותנים לתיק להתייבש מהלחות שחדרה לתוך העור במשך מספר דקות. לאחר מכן יש לחזור על הפעולה ואז להניח לתיק להתייבש באופן מלא – חצי שעה לפחות.

שלב שלישי – צביעת תיק עור

בהתאם לסוג הצבע – רצוי לבצע את שלב הצביעה במקום מאוורר, כדי להימנע משאיפת אדים רעילים. אם אתם משתמשים בצבע משחתי, תוכלו למרוח אותו בעזרת ספוג בגודל המתאים, עבה ורחב מספיק שיאפשר לכם לכסות בקלות ובאופן אחיד את שטח הפנים של התיק.

במידה שאתם משתמשים בצבע משחתי, יש לצבוע בתנועות ארוכות ואחידות ולא בסיבובים, בנדיבות, אך לא להגזים. יש לתת לתיק להתייבש לאחר מריחת שכבת צבע ראשונה ולבדוק אם הגוון מספיק כהה לטעמכם. לאחר התייבשות מלאה יש להעביר מטלית יבשה על התיק כדי להסיר שאריות צבע. רצוי "לעסות" מדי פעם את התיק לאורך תהליך הייבוש, כדי להבטיח שהעור יישאר גמיש.

שלב רביעי – הברקה

אם אתם מעוניינים באפקט מבריק, יש למרוח לסיום על התיק הצבוע והיבש חומר הברקה מיוחד למוצרי עור.

נשמע לכם מסובך? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! צרו איתנו קשר לביצוע צביעת תיק עור על ידי הצוות המקצועי של מיסטר קוויק!

מיסטר קוויק מציעים לכם גם בנוסף שירותי צביעת מעיל עור

השארת תגובה