שירותי חייטות ותפירה

במיסטר קוויק מבצעים את כל סוגי התיקונים לבגדים

אין דבר מרגיז יותר מאשר בגד שלא יושב עליך בדיוק. כפתור רופף, מכפלת פרומה במקצת או רוכסן מגמגם יכולים להוציא גם שבדי קר משלוותו. אין מי שלא מעוניין הבגדים ייראו עליו בצורה מיטבית ומחמיאה, רק לא תמיד אנו יודעים את הכתובת לכך.

לפעמים בגלל כפתור שניתק המכנס היפהפה מושלך לפח. לא חבל? לא עוד! יש לנו שירות תיקון בגדים שלא יבייש שום מפעל אופנה.
מהיום והלאה יש לך כתובת לכל שיפור ושינוי בבגד. החל מתיקון המדים, או שיפור ההופעה בתפירת דרגות חיילים. גם ליורדים במשקל יש מקום לתקן ולהצר את הבגדים במקום להחליף את כל המלתחה.

מהיום יש מקום אחד לכל הבעיות למינהן שמצריכות תיקוני בגדים! תפירת רוכסנים בבגדים, להחליף ריצ'רץ לתיק, לתקן קרע בשרוול או חור במכנס, הכל במיסטר קוויק. מתפירת מכפלת, דרך הצרת שמלה, עבור בלוק חדש לכל הגרדרובה, ועד לחידוש הבגד שדהה במעט. בקיצור, בואו לבקר את עושי הנפלאות, הרכונים על מכונות תפירה, מחזיקים חוט ומחט ופותרים את כל הצרות.
במחלקת התפירה יושבים חייטים מדופלמים שראו כל כך הרבה אנשים ובגדים שהם יודעים ממך מה טוב לך. אז לפני אירוע משפחתי, שמחה גדולה או סתם להתחדש לכבוד יום עבודה, החייטים מחכים לך בחנות לשדרג את גזרת הבגד ולהעניק לו תוספות ואיכות שבחיים לא חשבת שאפשר כאשר מבצעים תיקון בגדים.

חייטי מיסטר קוויק מזהים את הבדים ממרחק, יודעים מה להציע לך לשלב ואיזה גוון משגע יכול לקבל הלוק שלך עם התוספים שהם מתמחים בהם. שווה לך לסמוך עליהם ועל חוש הריח שלהם. בפעם הקרובה שאתם בקניון, כנסו לבקר אותם, שתצאו תיהנו מבגד שנראה דנדש, ממש כמו חדש.