שירותי סנדלריה

 חלפו הימים שבפינת הרחוב ישב סנדלר ישיש ותיקן עם שפופרת דבק צהוב ופטיש ענק לצורך תיקון נעליים. לא משנה אם היה חור או קרע, או שפשוף או כל דבר אחר, תמיד קצת דבק עם כמה דפיקת עשו את העבודה, עד לפעם הבאה…

לא עוד! הסנדלר של שנת 2022 הוא מומחה יותר ומקצועי הרבה יותר כאשר מדובר על תיקוני נעליים.

בכל חנות מיסטר קוויק מחכה לך סנדלר מומחה שעם ציוד מקצועי מודרני יתקן לך כל מה שצריך בנעל, יחליף לך צבע, יחדש ויסדר את הנעל כמו שהייתה בזמן קנייתה.

הסנדלריה במיסטר קוויק נותנת לקהל הלקוחות שירות מגוון ומורחב. כך לדוגמא, ניתנים בחנות גם שירות תיקון נעלי עקב, נעלי טיפוס או הגבהת נעל בודדת לסובלים מבעיות הפרשי גובה ברגלים, כאשר ההגבהה נעשית במומחיות ובמקצועיות. 

גם פתרונות של תיקון נעלי ספורט או ציפויי עקב למקרה שכיח של כלב הנוגס בתיאבון בנעל. אפשר למצוא בסנדלרייה האקסקלוסיבית של מיסטר קוויק, בקיצור, כל בעיה שיש לך עם הנעליים שקשור לנעל שלך. 

צוות החנות יעמוד לרשותך בכל שאלה שהיא על צבעים ומידות, על ספידות והגבהות, וכן נשמח להעניק לך ידע בריאותי רב בכל הקשור לבריאות הרגל, סוגי הנעל, התאמתה לכף הגל, תוספים ועוד. כי בכף הרגל, כולנו יודעים שאסור לזלזל.

מחכים לפנק את הנעל שלך אצלנו. אז במקום להוציא כסף מיותר בחנות הנעליים, כנסו אלינו למיסטר קוויק לצורך תיקוני נעליים וגם אתם לא תכירו את הנעליים בסופו של תהליך

הסנדלר המומחה שלנו בפעולה